Oblečení k vodě

Vzhledem k teplému počasí, chceme děti na zahradě osvěžit vodou. Dejte dětem do sáčku kroksy, ručník, plavky (nebo jen spodní prádlo). Bude také vyhlášen vodní den (asi 28.6.). Dejte dětem vodní pistole.

 

! FOTKY K VYZVEDNUTÍ !

Děti, které se zúčastnily focení v MŠ, mají připraveny sady fotek u paní učitelek ve třídě (jedná se o RETRO FOTKY- cena sady včetně skleněného rámečku je 250,-Kč). Společné fotky tříd budou doručeny v úterý 20.6.2017, cena 50,-Kč.

 

Fotky ze školkových akcí najdete zde:

HLEDÁME NOVOU PANÍ UKLÍZEČKU -  nástup od srpna, bližší informace zde:Výběrové řízení - uklízečka.pdf (506908)
 
Vážení rodiče, prosíme Vás o anonymní vyplnění a vrácení dotazníků, které Vám předají p. učitelky. Informace z dotazníků nám poslouží k tomu, aby naše MŠ mohla být ještě lepší:)) Dotazníky, prosíme, odevzdejte do krabice určené k tomuto účelu (na okně u vstupu do MŠ). Děkujeme
 
ZRUŠENÍ TRVALÝCH PŘÍKAZŮ
Prosíme, zrušte si trvalé příkazy na školné a stravné na měsíce červenec a srpen. Rodiče dětí,které zůstávají v MŠ, si příkaz k úhradě obnoví k 25.8.2017 (stravné) a k 15.9.2017 (školné). Částky a VS zůstávají stejné. Nezapomeňte, že předškoláci školné neplatí.

PŘEPLATKY
Z důvodu účetního zpracování všech dokladů za rok 2016/2017 budou přeplatky za stravné vráceny v srpnu 2017. Pokud má někdo změnu čísla účtu(od posledního vráceného stravného v srpnu 8/2016), prosíme o nahlášení nového čísla účtu u paní hospodářky.
 
ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Pasování předškoláků proběhne dne 26.6. od 15,30 hod. Rodiče by měli přijít dřív, aby stihli děti převléknout do lepšího oblečení. Děti si pro vás připraví krátké vystoupení. Také proběhne vystoupení angličtinářů. Malé občerstvení od rodičů vítáno. Těšíme se na vás

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

VÁŽENÍ RODIČE, ZAHÁJENÍ PROVOZU ŠKOLNÍHO ROKU 2017/18 JE V PONDĚLÍ 4. 9. 2017!!!

 

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

4.9.2017 v 18 hodin se koná třídní schůzka pro všechny rodiče (bez dětí) :))

 

INFORMACE K LETNÍMU PROVOZU V MŠ Sibřina 2017

 

MŠ Sibřina bude v provozu od 28.8.2017 do 31.8.2017.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO, ABY VAŠE DÍTĚ NAVŠTĚVOVALO V TÉTO DOBĚ MŠ, ZAPIŠTE SVÉ DÍTĚ DO SEZNAMU NA NÁSTĚNCE U VSTUPU DO MŠ, A TO NEJPOZDĚJI DO 9.6. 2017 VČETNĚ PLATBY V HOTOVOSTI (PROSÍME PŘINÉST PŘESNOU ČÁSTKU - 112,- ŠKOLNÉ, 140- STRAVNÉ - KAŽDÉ ZVLÁŠŤ)

 
Vážení rodiče, příroda se nám probudila ve vší parádě (sluníčko i klíšťata) a z důvodu ochrany Vašich dětí při pobytu venku Vás prosíme o zaplacení 30,- Kč (u třídní učitelky). Z vybraných peněz budou zakoupeny ochranné prostředky. Děkujeme MŠ
 
 
AKCE MŠ:
 
26.6.     Kouzelník a bubliny
 
ZMĚNA!!!

Vážení rodiče,

informace ohledně jednotlivých tříd najdete v sekci NAŠE TŘÍDY (jednotlivě si rozkliknete svou třídu).

 

Vážení rodiče, nemáte někdo doma starý nepotřebný stan? Děti by ho využily na zahradě...

 

Děkujeme, MŠ

 
NÁHRADNÍ OBLEČENÍ
Prosíme rodiče, aby dávali dětem dostatek náhradního oblečení. Děti jsou často po pobytu venku promočené a potřebují dostatek náhradního oblečení do kterého se mohou převléknout.Oblečení na převléknutí mají mít v šatně i v kapsáři vedle třídy. Oblečení přizpůsobte vždy aktuálnímu počasí. 
Děkujeme

 

 

PARKOVÁNÍ

Prosíme rodiče, aby parkovali pouze na místech vyhrazených k tomuto účelu (někteří rodiče parkují u vstupu do MŠ - pod okny třídy Budulínků a blokují tak výjezd ostatním vozidlům). Děkujeme!

Vážení rodiče, prostudujte si, prosíme, dodatky ke školnímu řádu (viz. sekce dodatky ke ŠŘ), děkujeme

 
  
INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ
DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ
Výsledky najdete v zelené sekci
   

PROGRAM OSTROV OBJEVŮ, PROGRAM NTC LEARNING MENSA

Naše mateřská škola se stala od 1.9.2015 pilotní školou pro zavádění programu Ostrova objevů, zároveň v této činnosti navazujeme projektem NTC Learning (více informací naleznete v záložce Program Ostrov objevů a NTC).

ZÁSTĚRKY - TVOŘIVÉ ČINNOSTI

Prosíme rodiče o donesení zástěrek (případně starého trička) na pracovní činnosti. Ve třídách mají děti připraveny kapsáře do kterých si tyto zástěrky ukládají a používají celoročně. Děkujeme

 

PLATBY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO

Variabilní symbol dětí, které navštěvovaly MŠ v předešlých letech, zůstává stejný. Novým dětem byl přidělen variabilní symbol a zaslán na emailové adresy uvedené v evidenč.listech.

STRAVNÉ - platba stravného probíhá vždy do 25. dne předchozího měsíce, prosíme tedy rodiče (pokud již nezaplatili na účet školní jídelny) aby zaplatili stravné v hotovosti na třídní schůzce dne 1.9.2015 (prosíme, připravte si přesnou částku 700,-Kč). Děkujeme!

stravné 700,- Kč

jídelna č.ú.: 7034-250185319/0800 +  variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

 

ŠKOLNÉ - platba do 15. dne aktuálního měsíce

školka  č.ú.: 250185319/0800 variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

školné 650,-Kč

 

Prosba - nafocené malovánky, reklamní a dárkové předměty pro děti

Prosíme rodiče, kteří mají možnost přinést nafocené omalovánky, případně dárkové předměty pro děti, aby se domluvili s paní učitelkami ve třídách. Mnohokrát děkujeme!

INTERAKTIVNÍ TABULE

V naší mateřské škola již od školního roku 2014/2015 používáme interaktivní tabuli. Děti se učí soustředěnosti, procvičují si zrakovou, sluchovou i logickou paměť a řečové dovednosti. 

 

 


Důležité informace

Co  potřebují děti s sebou do školky...
Klasické bačkorky  (ne pantofle, cvičky, sandálky, kroksy)
Pyžamko (pokud spí, měníte každý týden v pátek)
Oblečení  do třídy - pohodlné,  zapínání vpředu nebo bez zapínání
Oblečení na  pobyt venku - dle počasí, kvalitní obuv, pokrývka hlavy, boty na suchý zip, rukavice - ne prstové, ideálně na šňůrce
Náhradní oblečení do kapsáře ve třídě (ponožky, spodní prádlo,  tričko, tepláky) plus ještě jedny ponožky dole v sáčku v šatně 
Batoh, pláštěnku a holinky - stabilně v šatně
Pití - lahvička, která se nevylévá (třeba od Jupíka), podepsaná - nosit každý den

VŠE PODEPSANÉ