Fotky ze školkových akcí najdete zde:

 
AKCE MŠ:
28.4.     Čarodějnice - kostýmy
5.5.       Jarní focení v MŠ
16.5.     Sokolníci
22.5.     Program zdravotníků
1.6.       Den dětí
8.6.       Indiánská show
26.6.     Kouzelník a bubliny
 
ZMĚNA!!!

Vážení rodiče,

informace ohledně jednotlivých tříd najdete v sekci NAŠE TŘÍDY (jednotlivě si rozkliknete svou třídu).

Vážení rodiče, nemáte někdo doma starý nepotřebný stan? Děti by ho využily na zahradě...

Děkujeme, MŠ


NÁHRADNÍ OBLEČENÍ
Prosíme rodiče, aby dávali dětem dostatek náhradního oblečení. Děti jsou často po pobytu venku promočené a potřebují dostatek náhradního oblečení do kterého se mohou převléknout.Oblečení na převléknutí mají mít v šatně i v kapsáři vedle třídy. Oblečení přizpůsobte vždy aktuálnímu počasí. 
Děkujeme


PARKOVÁNÍ

Prosíme rodiče, aby parkovali pouze na místech vyhrazených k tomuto účelu (někteří rodiče parkují u vstupu do MŠ - pod okny třídy Budulínků a blokují tak výjezd ostatním vozidlům). Děkujeme!

Vážení rodiče, prostudujte si, prosíme, dodatky ke školnímu řádu (viz. sekce dodatky ke ŠŘ), děkujeme


Vážení rodiče, prosíme Vás o toaletní potřeby (seznam je na nástěnce) na druhé pololetí a také o uhrazení příspěvku 800,- Kč třídní učitelce. Vyúčtování za uplynulé pololetí je k nahlédnutí u třídní učitelky.

Děkujeme MŠ

 
 

   
INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ
DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ
Výsledky najdete v zelené sekci
   

PROGRAM OSTROV OBJEVŮ, PROGRAM NTC LEARNING MENSA

Naše mateřská škola se stala od 1.9.2015 pilotní školou pro zavádění programu Ostrova objevů, zároveň v této činnosti navazujeme projektem NTC Learning (více informací naleznete v záložce Program Ostrov objevů a NTC).

ZÁSTĚRKY - TVOŘIVÉ ČINNOSTI

Prosíme rodiče o donesení zástěrek (případně starého trička) na pracovní činnosti. Ve třídách mají děti připraveny kapsáře do kterých si tyto zástěrky ukládají a používají celoročně. Děkujeme

 

PLATBY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO

Variabilní symbol dětí, které navštěvovaly MŠ v předešlých letech, zůstává stejný. Novým dětem byl přidělen variabilní symbol a zaslán na emailové adresy uvedené v evidenč.listech.

STRAVNÉ - platba stravného probíhá vždy do 25. dne předchozího měsíce, prosíme tedy rodiče (pokud již nezaplatili na účet školní jídelny) aby zaplatili stravné v hotovosti na třídní schůzce dne 1.9.2015 (prosíme, připravte si přesnou částku 700,-Kč). Děkujeme!

stravné 700,- Kč

jídelna č.ú.: 7034-250185319/0800 +  variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

 

ŠKOLNÉ - platba do 15. dne aktuálního měsíce

školka  č.ú.: 250185319/0800 variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

školné 650,-Kč

 

Prosba - nafocené malovánky, reklamní a dárkové předměty pro děti

Prosíme rodiče, kteří mají možnost přinést nafocené omalovánky, případně dárkové předměty pro děti, aby se domluvili s paní učitelkami ve třídách. Mnohokrát děkujeme!

INTERAKTIVNÍ TABULE

V naší mateřské škola již od školního roku 2014/2015 používáme interaktivní tabuli. Děti se učí soustředěnosti, procvičují si zrakovou, sluchovou i logickou paměť a řečové dovednosti. 

 

 


Důležité informace

Co  potřebují děti s sebou do školky...
Klasické bačkorky  (ne pantofle, cvičky, sandálky, kroksy)
Pyžamko (pokud spí, měníte každý týden v pátek)
Oblečení  do třídy - pohodlné,  zapínání vpředu nebo bez zapínání
Oblečení na  pobyt venku - dle počasí, kvalitní obuv, pokrývka hlavy, boty na suchý zip, rukavice - ne prstové, ideálně na šňůrce
Náhradní oblečení do kapsáře ve třídě (ponožky, spodní prádlo,  tričko, tepláky) plus ještě jedny ponožky dole v sáčku v šatně 
Batoh, pláštěnku a holinky - stabilně v šatně
Pití - lahvička, která se nevylévá (třeba od Jupíka), podepsaná - nosit každý den

VŠE PODEPSANÉ