VÁŽENÍ RODIČE, U JEDNOTLIVÝCH TŘÍD BUDOU VISET ROZPISY KONZULTACÍ, PROSÍM, ZAPISUJTE SE!
 
VÁŽENÍ RODIČE, PROSÍME VÁS, DEJTE SVÝM DĚTEM DO ŠUPLÍČKU PLÁTĚNOU TAŠKU NA ODNÁŠENÍ VĚCÍ. DĚKUJEME
 

Pogram OPVVV

Mateřská škola Sibřina se zapojila do programu OPVVV, registační číslo projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/000481, název projektu Podpora vzdělávání pro MŠ Sibřina. Z tohoto projektu je financován školní asistent a supervize pro pedagogické pracovníky.

plakát šablony nový.pdf

  

Vážení rodiče, 

informace a akce ohledně jednotlivých tříd najdete v sekci NAŠE TŘÍDY (jednotlivě si rozkliknete svou třídu).

 

Vážení rodiče, prosíme, nedávejte svým dětem do MŠ žádné jídlo, bonbóny apod. bez vědomí učitelek, děkujeme.

 

Prosíme rodiče, aby neotevírali dveře cizím lidem. Dveře do školky otevírají třídní učitelky. Jde o bezpečnost všech dětí. Děkujeme.

 

 

 

Vyšetření očí přístrojem PlusOptix:

10.1., 8,30 hod. proběhne ve školce vyšetření zraku přístrojem PlusOptix. Letáčky k vyšetření jsou k dispozici ve třídě. Poplatek je 150 Kč/dítě. Pokud máte zájem přihlaste dítě prosím ve své třídě. Více informací např. na https://www.detskeoci.cz/jak-probiha-vysetreni/plusoptix/.

 

 

AKCE 2018/2019     


5.12.    Mikuláš v MŠ

17.12.  Nadílka v MŠ

19.12.  Divadlo Harmonika - Sněžibába a čert

14.1.    Minicirkus v MŠ

17.1.    Leontýnka - Tři Králové

23.1.    Zimní olympiáda - soutěže

13.2.    Divadlo Kozlík - Neposlušná kůzlátka

5.3.      Masopustní karneval - prosíme kostýmy

6.3.      Divadlo Koloběžka - Cirkus na kolečkách

21.3.    Bubnování

16.4.    Divadlo Harmonika - 7 trpaslíků

22.4.    Den Země - projektový den

30.4.    Čarodějnice - prosíme kostýmy

17.5.    Sférické kino

1.6.       Den dětí - soutěže

25.6.    Tancování s pejskem, balónky 


 

PLATBY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO

Variabilní symbol dětí, které navštěvovaly MŠ v předešlých letech, zůstává stejný. Novým dětem bude přidělen variabilní symbol 4.9.2017.

STRAVNÉ - platba stravného probíhá vždy do 25. dne předchozího měsíce, prosíme tedy rodiče (pokud již nezaplatili na účet školní jídelny), aby zaplatili stravné co nejdříve (u nově nastupujících dětí po přidělení variabilního symbolu). Děkujeme!

stravné 700,- Kč

jídelna č.ú.: 7034-250185319/0800 +  variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

 Více zde: https://skolka-sibrina.webnode.cz/o-nas/

INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ      

 info k nástupu 2018.pdf (743978)

NÁHRADNÍ OBLEČENÍ
Prosíme rodiče, aby dávali dětem dostatek náhradního oblečení. Děti jsou často po pobytu venku promočené a potřebují dostatek náhradního oblečení do kterého se mohou převléknout.Oblečení na převléknutí mají mít v šatně i v kapsáři vedle třídy. Oblečení přizpůsobte vždy aktuálnímu počasí. 
Děkujeme

 

PARKOVÁNÍ

Prosíme rodiče, aby parkovali pouze na místech vyhrazených k tomuto účelu (někteří rodiče parkují u vstupu do MŠ - pod okny třídy Budulínků a blokují tak výjezd ostatním vozidlům). Děkujeme!

   

PROGRAM OSTROV OBJEVŮ, PROGRAM NTC LEARNING MENSA

Naše mateřská škola se stala od 1.9.2015 pilotní školou pro zavádění programu Ostrova objevů, zároveň v této činnosti navazujeme projektem NTC Learning (více informací naleznete v záložce Program Ostrov objevů a NTC).

ZÁSTĚRKY - TVOŘIVÉ ČINNOSTI

Prosíme rodiče o donesení zástěrek (případně starého trička) na pracovní činnosti. Ve třídách mají děti připraveny kapsáře do kterých si tyto zástěrky ukládají a používají celoročně. Děkujeme 

PLATBY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO

Variabilní symbol dětí, které navštěvovaly MŠ v předešlých letech, zůstává stejný. Novým dětem bude přidělen variabilní symbol 3.9.2018.

STRAVNÉ - platba stravného probíhá vždy do 25. dne předchozího měsíce, prosíme tedy rodiče (pokud již nezaplatili na účet školní jídelny), aby zaplatili stravné co nejdříve (u nově nastupujících dětí po přidělení variabilního symbolu). Děkujeme!

stravné 700,- Kč

jídelna č.ú.: 7034-250185319/0800 +  variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

 

ŠKOLNÉ - platba do 15. dne aktuálního měsíce

školka  č.ú.: 250185319/0800 variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

školné 650,-Kč

 

Prosba - nafocené malovánky, reklamní a dárkové předměty pro děti

Prosíme rodiče, kteří mají možnost přinést nafocené omalovánky, případně dárkové předměty pro děti, aby se domluvili s paní učitelkami ve třídách. Mnohokrát děkujeme!

INTERAKTIVNÍ TABULE

V naší mateřské škola již od školního roku 2014/2015 používáme interaktivní tabuli. Děti se učí soustředěnosti, procvičují si zrakovou, sluchovou i logickou paměť a řečové dovednosti. 

 

 


Důležité informace

Co  potřebují děti s sebou do školky...
Klasické bačkorky  (ne pantofle, cvičky, sandálky, kroksy)
Pyžamko (pokud spí, měníte každý týden v pátek)
Oblečení  do třídy - pohodlné,  zapínání vpředu nebo bez zapínání
Oblečení na  pobyt venku - dle počasí, kvalitní obuv, pokrývka hlavy, boty na suchý zip, rukavice - ne prstové, ideálně na šňůrce
Náhradní oblečení do kapsáře ve třídě (ponožky, spodní prádlo,  tričko, tepláky) plus ještě jedny ponožky dole v sáčku v šatně 
Batoh, pláštěnku a holinky - stabilně v šatně
Pití - lahvička, která se nevylévá (třeba od Jupíka), podepsaná - nosit každý den

VŠE PODEPSANÉ