Vážení rodiče,
pokud budete požadovat ošetřovné v souvislosti s pandemií koronaviru vyzvedněte si potvrzenou žádost v MŠ v pondělí 23.3.2020 od 10:00 do 12:00 hod. Vstup pouze s rouškou.
 

Snížená platba školného za dobu uzavření MŠ bude vyúčtována po obnovení provozu a vrácena stejně jako přeplatky stravného na konci školního roku. Případné dotazy u hospodářky školky.

Otevřeli jsme předzápis do ZŠ ZDE

Informace o zápisu do ZŠ nalzenete ZDE

Informace o zápisu do MŠ nalzenete ZDE

 
Vážení rodiče, oznamujeme, že Mateřská škola Sibřina je od 11. 3. 2020 uzavřena kvůli ochraně zdraví před koronavirem až do odvolání z rozhodnutí Obce Sibřina a ředitelky MŠ.
 
 
 
 
 
 
VÁŽENÍ RODIČE, PROSÍME VÁS, DEJTE SVÝM DĚTEM DO ŠUPLÍČKU PLÁTĚNOU TAŠKU NA ODNÁŠENÍ VĚCÍ. DĚKUJEME
 

Pogram OPVVV

Mateřská škola Sibřina se zapojila do programu OPVVV, registační číslo projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/000481, název projektu Podpora vzdělávání pro MŠ Sibřina. Z tohoto projektu je financován školní asistent a supervize pro pedagogické pracovníky.

plakát šablony nový.pdf

 

Vážení rodiče, 

informace a akce ohledně jednotlivých tříd najdete v sekci NAŠE TŘÍDY (jednotlivě si rozkliknete svou třídu).

 

Vážení rodiče, prosíme, nedávejte svým dětem do MŠ žádné jídlo, bonbóny apod. bez vědomí učitelek, děkujeme.

Prosíme rodiče, aby neotevírali dveře cizím lidem. Dveře do školky otevírají třídní učitelky. Jde o bezpečnost všech dětí. Děkujeme.

 


PLATBY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO

Variabilní symbol dětí, které navštěvovaly MŠ v předešlých letech, zůstává stejný. Novým dětem bude přidělen variabilní symbol 4.9.2017.

STRAVNÉ - platba stravného probíhá vždy do 25. dne předchozího měsíce, prosíme tedy rodiče (pokud již nezaplatili na účet školní jídelny), aby zaplatili stravné co nejdříve (u nově nastupujících dětí po přidělení variabilního symbolu). Děkujeme!

stravné 700,- Kč

jídelna č.ú.: 7034-250185319/0800 +  variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

 Více zde: https://skolka-sibrina.webnode.cz/o-nas/

INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ      

NÁHRADNÍ OBLEČENÍ
Prosíme rodiče, aby dávali dětem dostatek náhradního oblečení. Děti jsou často po pobytu venku promočené a potřebují dostatek náhradního oblečení do kterého se mohou převléknout.Oblečení na převléknutí mají mít v šatně i v kapsáři vedle třídy. Oblečení přizpůsobte vždy aktuálnímu počasí. 
Děkujeme
 

PARKOVÁNÍ

Prosíme rodiče, aby parkovali pouze na místech vyhrazených k tomuto účelu (někteří rodiče parkují u vstupu do MŠ - pod okny třídy Budulínků a blokují tak výjezd ostatním vozidlům). Děkujeme!

   

PROGRAM OSTROV OBJEVŮ, PROGRAM NTC LEARNING MENSA

Naše mateřská škola se stala od 1.9.2015 pilotní školou pro zavádění programu Ostrova objevů, zároveň v této činnosti navazujeme projektem NTC Learning (více informací naleznete v záložce Program Ostrov objevů a NTC).

ZÁSTĚRKY - TVOŘIVÉ ČINNOSTI

Prosíme rodiče o donesení zástěrek (případně starého trička) na pracovní činnosti. Ve třídách mají děti připraveny kapsáře do kterých si tyto zástěrky ukládají a používají celoročně. Děkujeme 

PLATBY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO

Variabilní symbol dětí, které navštěvovaly MŠ v předešlých letech, zůstává stejný. Novým dětem bude přidělen variabilní symbol 2.9.2019.

STRAVNÉ - platba stravného probíhá vždy do 25. dne předchozího měsíce, prosíme tedy rodiče (pokud již nezaplatili na účet školní jídelny), aby zaplatili stravné co nejdříve (u nově nastupujících dětí po přidělení variabilního symbolu). Děkujeme!

stravné 800,- Kč

jídelna č.ú.: 7034-250185319/0800 +  variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

ŠKOLNÉ - platba do 15. dne aktuálního měsíce

školka  č.ú.: 250185319/0800 variabilní symbol (u dětí, které navštěvovaly MŠ minulý rok, zůstává variab.s. stejný, ostatním bude přidělen)

školné 650,-Kč

Předškoláci neplatí školné.

 

Prosba - nafocené malovánky, reklamní a dárkové předměty pro děti

Prosíme rodiče, kteří mají možnost přinést nafocené omalovánky, případně dárkové předměty pro děti, aby se domluvili s paní učitelkami ve třídách. Mnohokrát děkujeme!

INTERAKTIVNÍ TABULE

V naší mateřské škola již od školního roku 2014/2015 používáme interaktivní tabuli. Děti se učí soustředěnosti, procvičují si zrakovou, sluchovou i logickou paměť a řečové dovednosti. 

 

 


Důležité informace

Co  potřebují děti s sebou do školky...
Klasické bačkorky  (ne pantofle, cvičky, sandálky, kroksy)
Pyžamko (pokud spí, měníte každý týden v pátek)
Oblečení  do třídy - pohodlné,  zapínání vpředu nebo bez zapínání
Oblečení na  pobyt venku - dle počasí, kvalitní obuv, pokrývka hlavy, boty na suchý zip, rukavice - ne prstové, ideálně na šňůrce
Náhradní oblečení do kapsáře ve třídě (ponožky, spodní prádlo,  tričko, tepláky) plus ještě jedny ponožky dole v sáčku v šatně 
Batoh, pláštěnku a holinky - stabilně v šatně
Pití - lahvička, která se nevylévá (třeba od Jupíka), podepsaná - nosit každý den

VŠE PODEPSANÉ