Školka v přírodě 


Aktuální fotografie ze školy v přírodě najdete zde:
 
https://mssibrinaskolka.rajce.idnes.cz/
 
 


!!! INFORMACE K NÁVRATU !!!

 DĚTI ODJÍŽDĚLY Z PECE V 10.30HOD., PRAVDĚPODOBNÝ NÁVRAT OKOLO 14.HOD. VYČKEJTE JEŠTĚ NA SMS OD PANÍ UČITELKY!!!

DĚTI SE JIŽ NA VÁS MOC TĚŠÍ 
AKTUÁLNÍ INFORMACE!

 Děti dojely na místo dobře a teď je čeká oběd. Pozdrav všem posílají děti i paní učitelky.

Pondělí

Zdravíme z Krkonoš! Cesta byla dlouhá, ale zvládli jsme ji dobře. Po příjezdu jsme měli výborný oběd a ubytovali jsme se. Odpoledne jsme si hráli venku, pak trochu pršelo, tak jsme byli chvíli schovaní. Užili jsme si i okolní les. Je tu krásně, dobře vaří, dětem chutná a jsou spokojené. Nashledanou zítra

Úterý

Dnešní den jsme si užili, trochu se ochladilo, ale nám to nevadilo. Udělali jsme si hezký výlet, ušli jsme několik kilometrů, zdolalali nespočet kopců. Všechny děti statečně pochodovaly, cestou jsme se posilnili velkou svačinou. Všechny děti brzy usnuly, žádné slzičky neukáply. :)

Středa

Dnes jsme měli krásné počasí, hráli jsme venku různé hry. K obědu jsme měli vynikající rajskou omáčku, děti si přidávaly, některé i víckrát. Odpoledne jsme si udělali výlet do Pece pod Sněžkou na zmrzlinu. Děti jsou spokojené, na horském vzduchu jim tráví, večer jsou unavené a hezky usínají. :)

Čtvrtek

Náš poslední den jsme měli hezké počasí, užívali jsme si hřiště u chaty a okolní les. Děti se už těší na zítra, pošleme vám cestou z autobusu zprávu, v kolik budeme u školky.