Semináře a akce

V naší mateřské školce probíhají různé jednodenní či víkendové semináře a akce. Jejich nabídku naleznete níže.

PRONÁJEM PROSTOR

V naší MŠ je možné si jednorázově či dlouhodobě pronajmout prostory Ateliéru či učebny ve 3.patře MŠ. Pro více informací o cenách a volných termínech kontaktujte Dagmar Křiklanovou: dagmar.kriklanova@seznam.cz, tel. 602 487 682 .

 

 

PŘEHLED SEMINÁŘŮ A AKCÍ 2018/2019

MIMI DISCO: NEDĚLE 14.4.2018 od 9,30 do 11,30

 

Ahoj kamarádi, srdečně vás zveme na mimi disco aneb MÁME RÁDI ZVÍŘÁTKA. Tentokrát vzdáme hold všem  zvířátkům a poprosíme vás, abyste ke svým tanečním oblečkům přidali třeba nějaká tykadélka, krovky či křidélka. Zkrátka něco, abyste na sobě měli něco opravdu „zvířátkového“.

Nezapomeňte se včas přihlásit a to buď osobně v naší knihovně nebo na mail: neckarova.jirina@email.cz a to nejpozději do 9.4. 2018. Nezapomeňte uvést celé vaše jméno vč. příjmení a věku, abychom pro vás připravily pořádné odměnyJ.

Nezapomeňte si, prosím, také přezůvky. Občerstvení je pro vás jako vždy připraveno. A co vás čeká? No přece pořádná švanda, tanec, soutěže o ceny a vyhlášení toho nej, nej, nej tanečníka..a hlavně: hodně hustá muzika. Těšíme se na vás tety Zuzka a Jiřka. Leták ke staženi MIMI DISCO.docx (236725)