Semináře a akce

V naší mateřské školce probíhají různé jednodenní či víkendové semináře a akce. Jejich nabídku naleznete níže.

PRONÁJEM PROSTOR

V naší MŠ je možné si jednorázově či dlouhodobě pronajmout prostory Ateliéru či učebny ve 3.patře MŠ. Pro více informací o cenách a volných termínech kontaktujte Dagmar Křiklanovou: dagmar.kriklanova@seznam.cz, tel. 602 487 682 .

 

 

PŘEHLED SEMINÁŘŮ A AKCÍ 2018/2019

KURZ KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU 13.-14.10.2018:

V našem každodenním životě používáme převážně logiku, fakta, „dedliny“, počítáme. Zkrátka využíváme převážně levou hemisféru. Naučte se rozvíjet i svou pravou hemisféru.

Přijďte na KURZ KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU 13.-14.10.2018 a nakreslete za 2 dny vlastnoručně portrét. Nevěříte? Přijďte a přesvědčte se, jaké schopnosti se ve Vás skrývají. Každý účastník kurzu byl svým výtvorem ohromen. 

Každý člověk se může naučit kreslit během pouhých dvou dnů. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou Vaše ruce, mozek a chuť zkusit něco nového. Tento kurz není jen o kreslení, ale i o tvůrčím postoji k životu a uvolnění vašeho potenciálu.

Kurz se koná v ateliéru MŠ Sibřina na Praze Východ od 9,00 do cca 17.00. Cena kurzu 1299 Kč za oba dny.  Těším se na Vás Dáša Křiklanová

Více informací ke kurzu https://www.zivotvesvychrukou.cz/malovani-pravou-mozkovou-hemisferou/

Téměř 100% účastníků si před kurzem myslelo, že portrét nenakreslí. Podívejte se na jejich výtvory. Zvládl to úplně každý a všichni byli ze svého portrétu ohromeni :-) UKÁZKY PRACÍ Z KURZU