Pronájem prostor 3.NP

 

PRONÁJEM A VYUŽITÍ  PROSTOR 3 NP

V naší MŠ je možné jednorázově či dlouhodobě využívat prostory Ateliéru, herny či učebny ve 3.patře MŠ pro realizaci volnočasových aktivit, soukromých akcí, školení seminářů, oslav, schůzek apod. Níže si můžete prohlédnout naše prostory.

Pro více informací o cenách a volných termínech kontaktujte prosím koordinátorku Dagmar Křiklanovou: dagmar.kriklanova@seznam.cz, tel. 602 487 682.

 

PROSTOR ATELIÉRU/TĚLOCVIČNY

 

Prostor ateliéru či tělocvičny je ideální pro využití:

sportovních kroužků či aktivit

oslavy narozenin či jiné párty a setkání

větší kurzy a semináře 

burzy a trhy

besídky

příměstské tábory 

 

K zapůjčení jsou k dispozici židle, stoly, nádobí, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice, matrace, sportovní náčiní, flipchart. Více informací o ceně a volných termínech Vám velmi ráda sdělí Dáša Křiklanová na dagmar.kriklanova@seznam.cz nebo na tel. 602 487 682.

 

PROSTOR UČEBNY

 

Prostor učebny je ideální pro využití:

kurzů a seminářů

koužků

výuku cizích jazyků

K zapůjčení jsou k dispozici židle, stoly, nádobí,  mikrovlná trouba,rychlovarná konvice, lednice, flipchart, dataprojektor. Více informací o ceně a volných termínech Vám velmi ráda sdělí Dáša Křiklanová na dagmar.kriklanova@seznam.cz nebo na tel. 602 487 682.

 

PROSTOR HERNY A DÍLNIČKY

 

Prostor herny a dílničky je ideální pro využití:

kurzů a seminářů spojených s tvořením

koužků

setkávání maminek s dětmi

K zapůjčení jsou k dispozici židle, stoly, nádobí,  mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, flipchart, dataprojektor. Více informací o ceně a volných termínech Vám velmi ráda sdělí Dáša Křiklanová na dagmar.kriklanova@seznam.cz nebo na tel. 602 487 682.